Salut cetatzenesc!

N-am mai postat de mult asa ca e timpul ...

Nu cred ca stiti cu totii, dar m-am rasucit pe turnee. De prin noiembrie am inceput usor, mi-a mers bine si am apasat acceleratia. Adica am mai studiat, am jucat tot mai mult si am stat mai mult pe skype cu mtt-istii

De ce am facut schimbarea? Pai, desi mi-a mers foarte bine la cash, nu am mai avut tragere de inima sa joc. Am incercat sa ma motivez cu challenge-uri, cu mm, dar nu mai puteam. Mi se parea prea boring. Asa ca am cautat alternative. Am incercat cu PLO dar m-a cam batut jocul. Mi-am dat seama ca tre sa studiez/joc prea mult sa ajung sa "simt" jocul si nu eram dispus atunci la asa ceva. Normal...cui ii place sa munceasca?!? : )
Asa ca dupa 2 saptamani de frustrare la PLO, am abordat turneele.

Pe unde joc? Am jucat la inceput Ongame, Stars.Fr si Winamax, iar ocazional si Stars.eu. Pe WM mi-a mers cel mai ok asa ca acolo bag mai mult. Incet incet si pe PS pare ca ma adaptez, dar mai e de munca. Ce imi place la WM e ca ai fise multe si sunt turnee 6 max care ma avantajeaza pe mine ca jucator de cash 6max. Simt ca am edge in ele maxim si cand prind sa fac fise in late sunt Die Hard Evident si fieldurile sunt mai bune si variance mai mic din cauza numarului de participanti mult sub cele de pe Ps.

Planuri? Continui cu studiu si jocul la MTT cat merge bine. Imi place sa joc, intru cu placere in sesiune, abia astept seara si duminicile
Cum ramane cu cash-ul? E pe stand-by momentan. Cred ca o sa joc 1 masa de zoom cand raman cu 3 turnee sa nu ma plictisesc. Dar in prima seara cand am testat sistemul mi-am luat niste ciocane la 100NLZ de am vorbit invers ) Variance... mai vbim despre zoom... Inca nu-s sigur daca se merge cu AK pre...ca pana acum numa in KK+ am dat. Asteptam HUD..plm..

Ok...cam atat am avut de confesat. Deci daca postez in sectiunea MTT sa stiti ca nu mai sunt neavizat )
Numai bine, gl gl!