iar o zi de tilt maxim .... sng is tiltante..mai ales astea de le joc eu.
multe alinuri... multe ... de ce le joc? ca sa ma enervez..evident.
Adica eu am ce am cu monitorul...pac pac.. degeaba tata..e rezistent. V-am mai povestit...Fking crazy people.
Pai alaltaieri, apare fimea in spate : tati tati ... de ce bati monitorul ? Ce sa ii zic... ? Ca ma enerveaza locust ? Nu ca nu pot sa o mint... ii zic ca : tati are ceva probleme la scaun true story....
Da nah..nare nici o vina locust... ma dispera amicii astia ai mei...in special....am2ashi....-
Pe am2ashi am pica maxima... la fotbal e cel mai bun .. da face scandal. Da alearga cat toti la un loc... Pai ce ...eu am 55 kg ca el sa alerg incontinuu ? Alerg si eu ..asa mai incetisor... cu toata suta mea... de kg evident. Si acasa ma enerveaza... Acasa nu duc neam cu el... pierd incontinu... am2ashi ? pierd normal... ca ala are Q7 imi da 3bet allin si pac pac.... turn river QQ. Tilt maxim....maxim... pai de ce sa tot am2ashi ? sa ma enervez?

am uitat asa... de curiozitate in HM , sa vad cum sta alinu... e clar...starsu e rigged de ala ...mai ales in ultima vreme. Si mám uitat si pe la regularii de la 18 max...si si aia nu ruleaza prea bine... Da ma rog ..sa vedem ce zice holdemmanager:

Last 100 din fiecare (all in preflop) ...:
AA castiga in 65% din cazuri (equityúl e undeva la 80-90%)
KK castiga in 62% din cazuri (72-85%)
QQ in 46% din cazuri (55-75%)
AK's in 55% din cazuri
AKó in 66% din cazuri

Pai cum pelea mea sa duci numa 65% din am2ashi cand bagi allin preflop ? Da se poate, ca e variatia ...si stim ca se poate... Si cum pelea mea sa fie AK of mai bun ca am2ashi ?? Da uite ca iar se poate... ca pe termen lung.... stim povestea. Da pe termen scurt ma enerez maxim ..nu nervii.

PS: cam asta gandesc eu acum... :

Numa de ar veni upsingu ala o data mai repede.... sa pot sterge entry-ul