Am trecut de etapa a doua a planului. Lucrurile nu au mers prea bine, insa imi mentin optimismul.

Pauza de scris

Nu am mai scris de ceva timp pe blog, insa am o explicatie Am jucat destul de mult in timpul acordat pokerului.
Vi s-a intamplat vreodata sa aveti un chef teribil de joc? Pur si simplu mi-am pus castile pe urechi, am dat drumul la playlist-ul preferat si m-am afundat in joc la mese.
Am inceput sesiunile pe la ora 21 cam in fiecare seara si nu ma culcam mai devreme de ora 2.
Am neglijat chiar si activitatea in interiorul grupului de pe Skype. Sper ca baietii nu sunt suparati

Pe panta in jos

Am reusit sa ajung la 3000 maini jucand la doua mese, insa rezultatele au fost mai slabe decat atunci cand incepusem sa joc la o singura masa. Explicatia o gasesc in cateva decizii idioate pe care le-am luat pe considerentul "cred ca ma blufeaza".
Ce ma deranjeaza este faptul ca acum sunt chiar peste EV. Deci am avut si bulan. Tragic
Mai ajos aveti graficul evolutiei mele. Astept critici. Luati-ma la misto. Faceti-ma peste , cum vreti voi ...



Statisticile mele nu cred ca s-au modificat prea mult de la ultimul update. Dar sunt o persoana consecventa


Si o chestie interesanta

Jucand, nu mica mi-a fost mirarea cand a aparut un Pop-Up care ma anuntat ca am atins 750FPP si in consecinta am deblocat 10 USD. Chiar uitasem de bonusul asta