Mda, n-am mai postat de duminica trecuta, in primul rand fiindca nu prea am mai jucat deloc, am fost bolnav toata saptamana, cu temperatura ~38 si ma durea capul incontinuu.Si da, am incercat sa joc asa, si in consecintza BRul cazuse la 50$; foarte naspa da stiu.Insa, am ascultat un sfat dintr-un blog anterior, si am jucat 4 NL, FR, azi.Am inceput cu 6 mese, si acu joc 8 mese constant cu usurintza.Am jucat 1k maini pana acum cu profit 29,36$, deci br-ul este pe undeva la ~80$ atm.
De ce m-am oprit? si de ce scriu exact in acest moment acest blog, e alta poveste, m-a deconcentrat total unu la FR, care mi-a spart niste popi cu A6(el), si m-a deconcentrat si m-am oprit si mi-a taiat tot chefu, da deh, acu asta e.
Am si eu o rugaminte pentru cine e dornic si stiutor sa ma ajute, in privintza stats-urilor de FR, ca habar nu am cum trebuie sa fie(vorba vine ), parca GrasuXL juca multitable FR la 50NL or such, anyway, daca poate sa ma ajute cineva sa-mi trimita PM sau ceva va rog sa stiu unde sa mai corectez.
In alta ordine de idei, ma gandesc k ar trebui sa fac o norma zilnica de X nr de maini, dar nu stiu cate, iar asta daca are cineva chef de niste advice sa-mi spuna va rog
Oricum, partea buna e k acu ma simt mai bn macar cu toate k azi iar ma luase capu un pik.
P.S.:nush de ce am senzatzia k tot ce am scris in blog azi e cumva spewey...nush:|