Mda, azi m-am hotarat sa-mi fac si io primul meu blog despre my fucked poker career sa zic asa
Totul a inceput in decembrie 2007 cand intamplator am dat peste un film de-al lui mentosan pe holdem.ro si am vazut cum se joaca, ca el castiga si am zis, gata ma apuc si io.De atunci am inceput sa joc...Am depus de destule ori nu bani multzi dar am depus..aproape de fiekre data am pierdut totul(de 2 ori nu dar atunci a trebuit sa schimb retzeaua).De curand am depus 100eu pe PH, dupa many swings, a urmat o perioada foarte proasta din viatza mea din toate punctele de vedere, si am reusit sa pierd aproape totul, am retras 20eu.Cu aia 20 eu i-am bagat pe blacksea, unde tocmai am reusit sa ii pierd dupa 2 HU de 5 eu pierdute pe bad beats, si un 20 man sng pierdut din greseala mea.Daca simt ceva? ahhh asta e partea amuzant, nop, nu simt absolut nimic despre poker si despre cum am pierdut azi.da.nici cel mai vag sentiment...
Anyway, din punct de vedere teoretic, stiu destul de multe, am citit cartzi, articole peste articole...destule, deci im overfed din punctul asta de vedere.Simt, de fapt stiu ca as putea sa fiu un jucator foarte foarte bun, dar...dar Ceva imi lipseste...ce imi lipseste habar nam, si nu stiu daca poate cineva sa-si dea seama.Oricum, in acest moment cel mai mult imi lipseste BR-ul ,hehe, si habar NU AM ce o sa fac pe viitor....chiar nu stiu.Sunt foarte pierdut in acest moment..as vrea sa-mi pice din cer un BR mai mare sa incep sa joc in br , ce-mi place mie cel mai mult, adica HU..dar stiu k asta nu o sa se intample asa k habar nu am ce o sa fac.
Daca atzi ajuns pana aici o sa va datzi seama k tocmai atzi pierdut,hmm, 1 minut din viatza voastra citind un rahat... si o probabil am pierdut vro 3 scriindu-l.Anyway...