Am avut probleme cu netu si nu am reusit sa fac update.

Ziua 2:am jucat 3-6,am prins masa foarte proasta,plina de niti dar pana la urma am reusit sa plec pe plus,destul de putin.

Ziua 3:tot 3-6 dar de data asta masa bunicica,plus ca am si rulat binisor,co mareste eu 3 bet btn,flop q49 trefla,el check eu bet marisor el raise aproape de AI,il pun AI,tun k trefla,river x....eu qq el arata 99 si am rasuflat usurat..))

Ziua 4:din pacate sunt doar mese de 5-10,am jucat vreo 6 ore si am terminat usor pe minus.

Au venit multi romani,Ignat,Cezarescu,Riga,Piturca,A.Ionel....l-am cunoscut pe romanul care e locul 2 la estrella sezonul asta.

Ignat s-a pus pe lista la 10-20 omaha,10-20 nlh,20-40nlh dar pana la urma a plecat si nu am mai jucat,nici un alt roman cunoscut nu a mai jucat cash ieri.

Am prins o faza amuzanta cu S.Anton,juca satelitul pentru estrella,la un moment dat era AI mana de mana fara sa se uite la carti si tot pierdea dupa care cerea schimbarea dealer-ului))))a venit seful de sala si zice ca nu se poate schimba la turneu.

De azi cred ca o sa joc omaha,tot 5-10,sper sa fie mai soft jocul,plus ca o sa bag un satelit de 150 frezeout pentru estrella.