Adevarul este ca imi lipseste ceva, si nu intzeleg ce.Poate rabdarea, eventual concentrarea, sigur BR-ul.
Am depus vro 80 eu pe BSP, si cu bonusuri cu de toate am ajuns la 110.Am jucat dezordonat si sng-uri si cash si blah, ce pot sa zic, acum tocmai am pierdut(relativ tilt) un turneu de 30 eu de 5 draw:| pur si simplu numai aveam rabdare sa joc altceva din cauza ca,hmm, nu stiu.Ma tot rotesc in jurul sumei de 100 eu(recuperez,scad,recuperez,scad) si nu pot sa intzeleg ce imi lipseste in acest moment in jocul de poker, fiindca simt k pot sa rup orice fishy, dar ii rup, dar la un mom dat imi pierd rabdarea...
Si cel mai mult ma enerveaza ca trebuie sa joc la micros, ma enerveaza lucrul asta, nu am notziunea banilor, adica, cu cat sunt mai multzi cu atat reprezinta mai mult pt mine, daca as putea sa joc la 50 NL concentrarea mea ar fi de 5 ori mai buna.
Cel mai mult in momentu asta as vrea sa vina cienva si sa-mi zica: 'uite, itzi fac stake la 50 NL, itzi fac si coaching k si asa io n-am ce face si punct' Dar stiu ca asta e imposibil sa se intample asa k imi bat capu degeaba si aiurea....(
Ps:am atasat statsurile la ce am jucat, asa aleator..
Edit:la 20 NL ce-am jucat, jucam 1 singura masa, si dupa aproape fiekre mana faceam cel putzin o notitza despre jucatorii respectivi...si intram doar cu 10 eu la masa.Evident m-am oprit dupa niste bad beats..
Ps2:life sux like hell..........
Fișiere atașate