Imi puteti spune site-uri de statistici si de predictii pentru fotbal si hochei atat din Romania cat si din strainatate in limba engleza deoarece eu pariez doar pe total goluri ca nu conteaza cine marcheaza si din cand in cand echipa care castiga meciul. Poate sa fie si din alte sporturi aceste site-uri gen baschet, fotbal american etc. numai ca eu pariez pe total goluri sau puncte si echipa castigatoare. Imi puteti spune si site-uri care platesti pentru bilete castigatoare, dar din acelea serioase care dau pronosticuri argumentate si castigatoare si care au informatii de meciuri trucate sau care sa nu pariezi deoarece asa si eu pot sa imi fac site sa dau pronosticuri necastigatoare si sa cer bani pe ele. Imi puteti spune emisiuni de pariuri la televizor sau pe internet atat din Romania cat si din strainatate in limba engleza.
Eu pariez mai mult in weekend si deobicei fac 4 bilete, 2 bilete cu 50 RON in care adaug 2-4 meciuri si alte 2 bilete cu 10 RON in care adaug intre 10-15 meciuri. Acest topic ar fi de ajutor pentru pariorii incepatori daca ar lasa mesaje acei pariori experiementati care castiga din pariuri cu astfel de site-uri sau cu bilete castigatoare in fiecare zi.